пʼятниця, 4 квітня 2014 р.

Нарешті дослухалися!Другого квітня до Варви приїздив куратор ВО «Батьківщина» по південному регіону Чернігівщини. Нарешті обласні очільники оговталися й зважилися приїхати принаймні довідатися, що ж за ситуація у Варвинському районі з їхньою політичною силою. 

Невідомо, що саме спонукало до цього приїзду, чи то масовий вихід людей з партії по всій Україні, особливо народних депутатів; чи то численні звернення варвинчан стосовно всіх «продєлок» громадянина Ляшенка, чи то загальна ситуація в країні та ставлення громадян до ВО «Батьківщина». Але тим не менше близько 11:00 години відбулася зустріч куратора з членами ВО «Батьківщина», також у зустрічі взяли участь представники «Фронту змін», які не приєдналися в свій час до ВО «Батьківщини». 
Ляшенко та його компанія були відсутні на цій зустрічі. Зі слів учасників, куратору були описані всі діяння Ляшенка та його команди: і співпрацю з регіонами, і кримінальну справу, і питання партійних грошей, й виключення неугодних з районного осередку й багато всього іншого. 
Окрім цього деякі партійці заявили, якщо Ляшенка не буде усунуто з партії взагалі, то вони будуть змушені блокувати повністю роботу як штабу ВО «Батьківщина» так і всієї передвиборної кампанії у Варвинському районі. Куратор пообіцяв дослухатися до такої ситуації з варвинським осередком, та вирішити позитивно цю проблему.
    Що ж з нетерпінням чекаємо, доживемо й побачимо.

9 коментарів:

 1. А чому члени Батьківщини не зберуть районні збори та не оберуть собі нового керівника. І небуде більше проблем. Зборами також можна виключити з партії. Думаю на його захист встануть одиниці, такі як він та ще пара чоловік з найближчого оточення - ескулап та спортсмен.

  ВідповістиВидалити
 2. Тарас Чорновил: На заседании СНБО, где присутствовала Тимошенко, планировали сдать Путину Донецкую, Харьковскую и Луганскую области
  Планы провалились лишь благодаря самим жителям юго-востока Украины, заявил экс-нардеп Партии регионов Тарас Чорновил.

  В комментарии Gordonua.com экс-народный депутат, бывший член Партии регионов Тарас Чорновил заявил, что украинские власти "сдали" Путину Крым, причем планировалась и "сдача" юго-востока Украины, но тут планам помешали сами жители.
  "Крым откровенно был сдан. Думаю, сейчас уже можно говорить, кто стоял за этой сдачей и когда она произошла. Вопрос в том, сдавали только Крым или еще несколько областей? Судя по событиям в Донецкой, Харьковской и Луганской областях, у меня сложилось впечатление, что эти области формально сдавали тоже, но там оказались люди не такими, какими их представляла наша власть. Убежден, что решение о сдаче территорий было принято на том диком заседании СНБО, которое состоялось, как только начались крымские события. Заседании, на котором по неизвестным причинам и незаконно находилась Юлия Тимошенко. Передатчиком был ее партнер Виктор Медведчук", – сказал Чорновил.
  Пойдет ли Путин на Киев?
  Политик считает, дальнейшего наступления на Украину со стороны России уже не будет.
  "Думаю, что в ближайшее время планы масштабной дестабилизации на востоке и юге будут сворачиваться. Конечно, будет мелкая дестабилизация и раскручивание разных подрывных кампаний, но мне кажется, планы наступления на Украину и ее аннексии остановились. Путин любитель итоговых побед, и это на некоторое время дает нам передышку".
  Что касается выступления Путина перед Федеральным собранием (итогом которого стало подписание между президентом РФ и самопровозглашенными властями Крыма документа о включении автономии в состав России), Черновил убежден: это лишь имитация победы.
  "Я очень внимательно слушал Путина. Мне кажется, что этот очень демонстративный пафос в Георгиевском зале Кремля делался для демонстрации великого итога великой победы. У Путина, конечно, были другие планы, но они, в силу разных обстоятельств (в первую очередь, благодаря позиции населения юга и востока Украины), провалились. Поэтому он, наверное, ощущая поражение, попробовал изобразить реальную победу", – заявил Чорновил.

  ВідповістиВидалити
 3. Дійсно, на захист Ляшенка стали Чаленко, Качаєв (кодірований від алкоголю) та Панченко. Сюди примкнула й пенсіонер-вчитель Бутенко Ольга. Ганьба. Мабуть треба збирати людей.
  Скільки можна терпіти таку наругу...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А ще його жінка та родич якийсь... Оце і всі, кого він найшов "За".
   Наскільки відомо Бутенко була проти Ляшенка. Чому зрадила?

   Видалити
  2. Бо гроші дуже любить!

   Видалити
 4. ПРАВИЙ СЕКТОР. ЧЕРНІГІВ

  Зміна системи, а не політичних кланів!

  Про допомогу ПРАВОМУ СЕКТОРУ Чернігівщини:
  Фінансова допомога:
  картка ПРИВАТБАНКУ: 5211 5374 5101 7862

  Чекаємо: активну молодь, юристів, громадських активістів, військових інструкторів, медичних лекторів, студентських організатоів, фотографів та відкритих до співпраці журналістів, організаторів своїх програм та напрямків, готових до співпраці та взаємної допомоги, чекаємо ваші ідеї та бачення нашого сумісного розвитку.

  Контактний номер приймальні: 0937401949

  Номер керівника ПС Чернігова: 0935159630 (Литвин Владислав)

  ВідповістиВидалити
 5. РЕВОЛЮЦІЯ | ЄВРОМАЙДАН | ПРАВИЙ СЕКТОР

  Повідомити про факт корупції! habaram.net

  Шановні громадяни України!
  Скажемо «Стоп Корупції та Несправедливості»
  Напишіть та надайте дані про чиновника-корупціонера чи будь – який інший факт порушення прав людини у Вашому рідному селі чи місті, об’єднуйтесь заради досягнення спільної мети-справедливої, прозорої, демократичної країни.
  Ти - громадянин України, Ти гідний чесного та демократичного суспільства, яке на даний час знаходиться в жахливому корумпованому стані, лише об’єднавшись суспільство зможе гідно протистояти корумпованим органам влади, які зі своєї сторони повинні сприяти розвитку суспільства, а чиновники – корупціонери діють виключно в своїх власних інтересах.
  Якщо, ТИ не байдужий до майбутнього своєї країни і бажаєш захищати свої інтереси та інтереси своїх близьких:
  Винеси на загальне обговорення корупційну діяльність свого населеного пункту!

  ВідповістиВидалити
 6. Люди знающие меньше всего,спорят больше всех.Бутенко никого не предавала,просто поняла с какими горлохватами имеет дело.Такие как гречановская и ей подобные(взяточники,хапуги и кодированные) думали провести собрание "без шума и пыли", но ничего не получилось,некоторые из них,которые из их слов в БЮТ были за идею, уже дерут глотку за другую партию.У нас один рот и два уха,значит мы должны больше слушать,чем говорить.Но пара глаз расположена выше ушей,поэтому мы должны видеть а не верить слухам.Над всем этим есть мозг,поэтому мы обязаны сначала думать,прежде чем увидеть отрывок и услышать слухи выливать все через рот.Обожаю слушать ложь,кода знаю правду.Любителям почесать языком за спиной,чешите сильнее и пониже.

  ВідповістиВидалити
 7. Ну скільки можна писати на свій захист коментарі? Ще не набридло? Однак тебе люди клянуть як послідню падлюку, тому що ти їх образив до глибини душі, а такого не прощають.Якби ти хоч був Людиною, то й тоді б мабуть не заслужив би вибачення. Якщо ж ти зворотнє - то й отримуй те що заробив. І перестань дзвонити людям. Ти думаєш хтось такий як Бутенкова піде до тебе? Може й знайдуться такі, але це одиниці. Краще буде, якщо ти сам підеш, не дожидаючись конференції. Бо там буде вельми людно. Ще й на ломаках винесуть...

  ВідповістиВидалити