середа, 18 лютого 2015 р.

Бомбосховище. Варва.

 Нещодавно нам надійшло питання стосовно того, чи є у Варві бомбосховища. Доки чиновники готують офіційну відповідь, нагадуємо, що Варвинське бомбосховище знаходилося в підвалі будинку №32 по вул. Миру (біля дитячого садку та бувшої котельні). Наразі його стан і можливість доступу до нього - невідомі. Але в наявності - існує.

Крім того, за неперевіреною інформацією, пліткують  що у Варві, крім зазначеного, є ще одне. Бомбосховище, нібито розташоване під центральним гуртожитком (3 поверхівка в якій знахдиться Ощадбанк).  Нагадую, інформація не перевірена. Більш точно буде сповіщено після офіційної відповіді органів ДВ.  

5 коментарів:

 1. Ну нафіг, як це не перевірена, шо за гон? це шось схоже на типу: колись на місці БК було порожнє місце але інформація не перевірена! а нафіг під ощадом перекриття у 7 плит товщиною?... добре - те не усім відомо, але ж вент-шахти кругом будівлі ні для кого не секрет?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Та прямо таки в 7 плит? Та не може бути! А не 9 часом? І замків по 7 висить на дверях... То хулі толку з того бомбіка, коли він замурований? Той що під гуртожитком - бомбосховище для вищої ланки влади. Укомплектований засобами зв'язку, харчами, системою автономного проживання. Але - НЕ для всіх.
   Чомусь всі так тихо мовчать про бомбосховище біля магазину "банан", то що на виїзді з Варви на Гнідинці....

   Видалити
  2. а шо, ти 9 нарахував?

   Видалити
 2. ага чекайте офіційну відповідь, вона вам якраз поможе у разі потребі по карті знайти бобмосховище. Таких укомплектованих бобмосховищ у Варві немає і нічого тут організовувати паніку серед населення.

  ВідповістиВидалити
 3. ПАТ «Укрнафта» не виконує своїх зобов’язань, тому обурення людей цілком зрозуміле. На цьому виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації наголосив 23 лютого під час наради, на якій розглянуто питання виконання Програми соціально-економічного розвитку по Чернігівській області за участю ПАТ «Укрнафта» на 2013-2014 роки.

  ПАТ «Укрнафта» здійснює видобуток нафти та газу у Прилуцькому, Варвинському та Талалаївському районах області. Починаючи з 1998 року Чернігівська обласна державна адміністрація плідно співпрацювала з публічним акціонерним товариством «Укрнафта» щодо вирішення питань соціально-економічного розвитку регіону.

  Проте останні два роки, незважаючи на підписаний договір, фінансування не здійснювалося. Численні звернення до керівництва компанії залишалися без відповіді.

  Декілька років тому ПАТ «Укрнафта» були профінансовані об’єкти будівництва та реконструкції соціально-економічної сфери по 3-х районах області. Виконані значні обсяги робіт. Але у зв’язку з припиненням фінансування, об’єкти не введені в експлуатацію. Зараз на їх завершення, у зв’язку із різким зростанням цін на сировину, матеріали та ГСМ, потрібно вдвічі більше коштів, ніж це було заплановано у 2013-2014 роках.

  Це викликає цілком прогнозоване обурення громад. Крім того, дороги руйнуються, вода місцями зникає або стає непридатною до вживання, всихають лісопосадки.

  Проте пояснень щодо відсутності коштів та невиконання умов договору на нараді почуто не було – уповноважений вести переговори представник ПАТ «Укрнафта» так і не з’явився.

  За словами Сергія Журмана, у такому випадку обласна державна адміністрація буде звертатися до центральних органах влади. Оскільки з 11-мільйонним боргом товариства «Укрнафта» за 2013-2014 роки перспектива співпраці у 2015-2016 роках стала під великим питанням.

  ВідповістиВидалити