четвер, 8 жовтня 2015 р.

Футбол. Перепрошуємо в наших читачів, але в нас вийшла невеличка заминка стосовно повідомлення про перебіг футбольних подій. Тож почнемо з чемпіонату області серед ветеранів.  20 вересня відбувся 5-ий тур даного чемпіонату, в якому команда Ветеран (Сираї) вдома обіграла Ветеран з Бахмача з рахунком 3:0. А Іст-Агро з Варви обіграла команду з Ніжина з рахунком 4:1. І хоча чемпіонат передбачав проведення 6-ти турів, трапилось так, що 6-тий тур 27 вересня 2015 року не відіграли, так як турнірне становище команд визначилося остаточно і останній тур нічого не вирішував.
Так продовжують брати участь в чемпіонаті команда з Сираїв, що зайняла перше місце, та команда з Бахмача, що зайняла другу сходинку. Команда з Варви зайняла третє місце.
        І в продовження футбольної тематики анонсуємо чергову подію. Так 10 жовтня 2015 року у Варві на стадіоні юність з 10 години розпочнеться традиційний Турнір з футболу пам’яті Михайла Олексійовича Галушки. Даний спортивний захід відбудеться за кубковою системою. Кожен матч буде відбуватися в два тайми по 15 хвилин кожен. В даному Турнірі візьме участь вісім команд, а саме: Антонівка, Брагинці, Варва, Гурбинці (Срібнянщина), Журавка, Озеряни, Остапівка та Світличне. Тож запрошуємо вболівальників на даний захід.
За інформацією районної федерації футболу.

Немає коментарів:

Дописати коментар