вівторок, 27 жовтня 2015 р.

Майбутній голова селищної ради 23 жовтня ми провели голосування серед відвідувачів блогу на тему майбутнього голови селищної ради.
Було представлено два види голосувань. Перше голосування звучало як - Кого б ви хотіли бачити головою селищної ради. Результат наступний: Кількість людей, які проголосували - 44

Грицина Віктор Васильович
  27 (61%)

Саверська-Лихошва Валентина Василівна
  12 (27%)

Скрипка Ярослав Іванович
  2 (4%)

Щербатюк Олександр Михайлович
  3 (6%)


Поруч з цим, аудиторія блогу, мала змогу проголосувати з приводу - Хто не заслуговує бути головою селищної ради. Результат наступний: Кількість людей, які проголосували - 36
Грицина Віктор Васильович
  2 (5%)

Саверська-Лихошва Валентина Василівна
  19 (52%)

Скрипка Ярослав Іванович
  7 (19%)

Щербатюк Олександр Михайлович
  8 (22%)

За результатами голосувань, що відбулися 25 жовтня, головою селищної ради буде - Саверська-Лихошва Валентина Василівна. Чекаємо офіційних результатів.

2 коментарі:

  1. Можливо серед осіб, які брали участь у Вашому онлайн голосуванні були лише ті, кому цікавий брєд з цього сайту, а йх субєктивна думка, яку ви висвітлили збігається не з думкою громади а з Вашою.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. а що таке "брєд", або "йх"? правопис слова "об'єктивна" зараз вчать у другому класі.. а загалі-то це і є наша проблема - дебіли.. і голосують вони як дебіли.. демократія не ефективна форма правління при такій кількості убогих.

      Видалити