четвер, 9 липня 2015 р.

Керівники ветмедицини погоріли на хабарі. У підприємців і підлеглих - полегшення<Просимо звернути увагу на коментар редакції "Варва-Новини", що знаходиться нижче тексту Джерела.>
 Прокуратура спільно з обласним Управлінням СБУ, сьогодні, в рамках розслідування кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди, затримано посадових осіб Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області, які отримали хабар.

Про це повідомила прес-служби прокуратури Чернігівщини.
Кошти вимагалися з підлеглих працівників за сприяння в проходженні служби.
Зараз вирішується питання повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.
Пропонуємо читачам самим визначитися, хто потрапив під затримання. І вміщуємо скан керівників структури.
Не відгадали? А тепер цитата: «Сьогодні вранці нам вдалося затримати, а фактично зламати вертикально побудовану схему системного отримання хабарництва і поборів в Чернігівській області - затримані під час одержання хабара керівник Управління ветеринарної медицини, його заступник, два районних керівники. Це було сьогодні вранці», - сказав Голова СБУ Василь Грицак.
Це одна з легенд про керівництво ветмедицини області, яка стала «былью». У підприємців і підлеглих – полегшення. Стрибати і радіти не варто. Кожен одержує , до чого прагне. Цьому вчить "Казка про рибака і рибку".

Джерело

Примітка редекції


Служба ветеринарної медицини в Чернігівській області має досить широку структуру.
Головне управління ветеринарної медицини в Чернігівській області складається з 30 (Тридцяти) підрозділів.
В основній темі, яка була прийнята за основу і виступила Джерелом інформації, взята таблиця посадових осіб установи і цитата Василя Грицака.
В таблиці посадових осіб, зазначений, відомий нашому краю, Павлішен Юрій Володимирович. Який люб’язно надав коментар стосовно цих подій. В розмові з нами він зазначив, що ніякого відношення до даної справи він не мав. Виконував і виконує далі свої службові обов’язки. Крім нього, у В.Д. Кульбако є ще два Заступника, які не зазначені на офіційному сайті Управління.
Юрій Володимирович, також запевнив нас, що не залучався до вищезазначеної справи а ні в якості підозрюваного, а ні в якості свідка.
Виходячи із сказаного, можна стверджувати, що Павлішин Юрій Володимирович, несправедливо потрапив під корупційну тінь.
Також, хочемо звернути вашу увагу щодо міркувань «Джерела». А саме, відношення цитати Грицака «затримані під час одержання хабара керівник Управління ветеринарної медицини, його заступник, два районних керівники» і викладеного скріншота посадових осіб установи. В даному випадку, список посадових осіб не відповідає дійсності (неповний). Читач, з такого трактування, може зробити хибний висновок. Тому просимо, в повній мірі усвідомити, що Павлішен, до даної справи – не причетний.
Зі свого боку, ми приносимо свої вибачення перед Юрієм Володимировичем, за незручності поки стаття була розміщена без нашого коментаря. Також за наших колег, які проявили певний непрофесіоналізм.

16 коментарів:

 1. Как там у Высоцкого "Сколь веревочка не вейся, а совьешься ты в петлю..."

  ВідповістиВидалити
 2. Прокуратура совместно с областным Управлением СБУ, сегодня 8 июля в рамках расследования уголовного производства по факту вымогательства и получения неправомерной выгоды, задержали должностных лиц Главного управления ветеринарной медицины в Черниговской области http://vetmed.cn.ua/org/oblast/golovne-upravlinnia, которые получили взятку. Черниговская журналистка Валентина Остерская в соцсетях сообщает, что их имена - Виктор Кульбако и Юрий Павлишин.

  Уже в 19.20 в редакцию сайта http://www.gorod.cn.ua обратился Юрий Павлишин, он сообщил, что сейчас находится дома и никакого отношения к данному инциденту не имеет. А также то, что у Кульбабко есть еще 2 заместителя, которые, на официальном сайте управления не указаны (см. скрин ниже). Павлишин отказался комментировать то, что происходит сейчас в управлении а также имена замов, которые могли быть взяточниками.

  ВідповістиВидалити
 3. Зате він "міцний господарник".. був...

  ВідповістиВидалити
 4. На Черниговщине "ветеринарный" чиновник "обдирал" своих подчиненных


  Служба безопасности Украины пресекла коррупционную схему в сфере ветеринарной медицины Черниговской области.

  Руководитель Главного управления ветеринарной медицины Черниговщины ежемесячно незаконно получал от каждого из начальников районных управлений по 25 тысяч гривен, а также талоны на топливо. Деньги подчиненные сдирали с граждан за услуги учреждений ветмедицины.

  Сотрудники СБ Украины совместно с прокуратурой задержали «на горячем» взяточника и двух начальников райуправлений, которые принесли очередную сумму ежемесячной «дани».

  Во время обыска в кабинете и доме чиновника изъято более 40 тысяч гривен в конвертах.

  В рамках уголовного производства по ч. 3 ст. 368 (получение неправомерной выгоды должностным лицом) Уголовного кодекса Украины, продолжается проверка причастности должностных лиц к другим фактам коррупционной деятельности.
  Сообщает:
  Пресс-центр СБ Украины
  ВідповістиВидалити
 5. Може хоч перша сторінка варвинської газети відпочине від цього шакала.

  ВідповістиВидалити
 6. Вітя, Вітя ай яй я! Накінець фінішував, "благодійник" ти наш...

  ВідповістиВидалити
 7. Слава Юрі Павлишиу що зумів перебороти себе та вивести всю схему на чисту воду. Рівняймося на чесних та принципових людей. Удачі тобі Юрію Володимировичу

  ВідповістиВидалити
 8. Тому що Юра Павлишин тихенько робить свої справи, тесть і теща "скромно" торгують, в нього діти ще малі, а у Кульбаки вже дорослі, а значить великі потреби.

  ВідповістиВидалити
 9. А кого задержали из райуправлений?

  ВідповістиВидалити
 10. Ну теперь, как говорят, в добру путь товарищи - "мягкой" посадки...

  ВідповістиВидалити
 11. Викрутяться, як і ще вищі чини з Києва...

  ВідповістиВидалити
 12. Так ви говорите, що він їх здав? Цікава версія, але поживемо-побачимо. Якщо залишиться на посаді, тоді мабуть ви праві.

  ВідповістиВидалити
 13. Главный ветеринар Черниговской области живет в роскоши, собирая дань с подчиненных
  Коррупция, Люди, Новости, Украина

  http://368.media/

  Начальник главного управления ветеринарной медицины в Черниговской области Виктор Кульбако, задержанный за систематическое взяточничество, за годы своей бурной деятельности нажил себе немалое состояние. Об этом свидетельствует налоговая декларация чиновника.

  Доход чиновника за весь 2014 год составил 194 тыс. гривен, из которых 129 тыс. гривен пришлось на его зарплату. Остальное он получил в качестве пенсии. Его супруга заработала всего 41 тыс. гривен, а еще 300 тыс. гривен получила от отчуждения имущества.

  Приличнее выглядят земельные владения ветеринара. У него есть дом (198,9 кв. метра) с двумя гаражами (37,3 и 33,1 кв. метра), который расположен на участке в 0,1 га. Также у него есть 127,2 кв. метра прочей недвижимости.

  Жена, конечно же, побогаче. Она владеет земельным участком в два гектара, дачным домом (33,6 кв. метра), а также квартирой (65 кв. метра) и другой недвижимостью (433 кв. метра). В какую сумму обходиться семье Кульбако содержание вышеперечисленного имущества остается загадкой, так как в налоговой декларации по этому пункту стоит многозначительный прочерк. Сумма на банковских счетах Виктора Кульбако составляет почти 70 тыс. гривен, из которых 30 тыс. гривен появились только в прошлом году.

  «Паркетный внедорожник» Hyundai Santa Fe 2009 года записан на жену Кульбако. Видимо, муж добирается или на служебной машине или на трамвае. Вероятно, талоны на бензин, переданные ему в качестве взяток, он хранил для своей благоверной. К слову, стоимость подержанной иномарки этого года выпуска составляет в наше время от 16 до 18 тыс. долларов, что в три раза превышает зарплату чиновника.

  Интересен и трудовой путь начальника ветеринарного управления. После окончания техникума в 1980 году он работал фельдшером в колхозе «Октябрьская зоря» Варвинского района Черниговской области. Спустя два года после армии поступает в профильный институт и в 1987 году получает специальность ветврача. При этом, не имея высшего образования, он с 1984 по 1987 годы работал главным ветеринаром в колхозе им. Кирова. После выпуска из ВУЗа Кульбако дорос до поста первого секретаря Варвинского райкома комсомола Черниговской области. В начале 1990-х он становится главным госинспектором ветмедицины Варваринского района, где трудиться 12 лет, а же с 2006 года становится начальником главного управления ветеринарной медицины в Черниговской области.

  Напомним, коррупционера задержали на взятке 25 тыс. гривен, которую он получил, обирая своих подчиненных. Теперь Кульбако находиться на свободе, внеся залог в 250 тыс. гривен.

  ВідповістиВидалити
 14. У Чернігові СБУ затримала держслужбовця, яка розкрадала бюджет

  Служба безпеки України припинила корупційну діяльність високопосадовця Чернігівської обласної державної адміністрації, яка займалися розкраданням бюджетних коштів.

  Заступник директора одного з департаментів ОДА виділила понад 46 тисяч гривень місцевому підприємцю, який надавав послуги з організації молодіжного заходу. За це комерсант мав повернути 36 тисяч гривень «відкату». Про це повідомив прес- центр СБУ.

  Співробітники спецслужби затримали зловмисницю «на гарячому» одразу після отримання грошей.

  У рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України перевіряється її причетність до інших фактів корупційної діяльності.

  Журналісти сайт "Город" встановили, що мова йде про Наталію Кожушко, заступницю начальника департаменту у справах сім'ї, молоді і спорту. А розкрадання йшло по молодіжному фестивалю, що проводився на Голубих озерах. Як відомо у культурі, раніше такою формою "відкатів" був фестиваль у Сеньківці.

  ВідповістиВидалити
 15. Цікаво. Чи спиться вночі районним ветеринарам ?Мабуть не сплять і все думки ,думки , думки . . .

  ВідповістиВидалити