четвер, 13 квітня 2017 р.

Турнір з баскетболу серед учнівської та студентської молоді.

21 березня 2017 року в м. Прилуки пройшов турнір з баскетболу серед учнівської та студентської молоді. Наше селище представляла команда "Варвари" - збірна учнів з Варвинської районної гімназії, Варвинської ЗОШ та Журавки.
Змагання проводились за олімпійською системою, гра складалась з двох періодів по 15 хвилин кожний. За результатами жеребкування першим суперником нашої збірної була команда Агротехнічного коледжу. Рахунок матчу 30:23 - перемогла команда "Варвари".

Фінал турніру виявився напруженим та багатим на яскраві моменти. Після першої половини гри рахунок 13:14 - мінімальна перевага господарів майданчику (команди Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу). Але завдяки дисциплінованості та кращої реалізації кидків з гри наша команда впевнено виграє другу половину  й перемагає з рахунком 36:24!
Вітаємо наших переможців: Богомаз Максим, Булава Роман, Вовчук Михайло, Гончар Дмитро, Гук Дмитро, Жулай Єгор, Зацаринній Денис, Калайда Дмитро, Матухно Григорій, Пелипань Сергій, Прудяк Олександр, Сидоренко Роман,  Хажанець Сергій та капітан команди - Хотін Андрій.