неділя, 1 червня 2014 р.

На Чернігівщині за матеріалами СБУ колишнього податківця визнано винним у хабарництві


 Набув законної сили вирок Новозаводського районного суду м.Чернігова у кримінальному провадженні стосовно заступника начальника податкової міліції обласного центру, який вимагав та одержав неправомірну вигоду від директора місцевого підприємства транспортних перевезень.


Встановлено, що підполковник податкової міліції, зловживаючи службовим становищем, вимагав від підприємця 5 тисяч гривень за сприяння у відшкодуванні державою податку на додану вартість цій фірми.
У березні поточного року співробітники СБУ затримали податківця «на гарячому» у його службовому кабінеті одразу після одержання грошей.
Рішенням суду колишнього посадовця визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ч.4 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Зловмиснику призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік і 6 місяців. Також за рішенням суду його позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, протягом 3 років.

Прес-група Управління СБ України

 в Чернігівській області

Немає коментарів:

Дописати коментар