понеділок, 1 жовтня 2018 р.

Не пролізло. Пхаємо знову.


    26 вересня 2018 року відбулася позачергова сесія селищної ради з таким порядком денним:
1. Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів
2. Про  затвердження штатного розпису
3. Про затвердження програми функціонування відділу надання адміністративних послуг на 2018-2020 роки
4. Різне.
  Що ж, як ми можемо побачити два перші питання вже розглядалися минулого четверга,
але так були підготовлені, що не пройшло і тижня, а вже і позачергова сесія причина якій рівень підготовки проектів рішень та їх подальше затвердження. Звичайно можна всім розповідати про інтенсивність роботи. Але в цьому випадку доречніше: із-за дурної голови – рукам чи ногам тяжко. Але не горе чиновників, а тих хто платить податки. Бо якщо хтось в Дружбі-Новій без вихідних і прохідних заробляє тяжку зарплату, чи на ГПЗ нюхає та вдихає всі прєлєсті, то чиновники за їх рахунок можуть дозволити собі показувати бурну дєятєльность і кожен тиждень проводити сесію. По десять разів переписувати рішення, все одно з 8 до 17, а потім до каси, 100% премії та 50 % від окладу за інтенсивність роботи, попробуй кожного тижня сесія.
    От так вони й жили, а шо очєнь даже. А ви дурні пахайте.
   До речі дозвіл на вирубку поганенький видали за першим разом, цього разу вже з цифрами та показниками, вивчайте.Павленко Дмитро


2 коментарі:

  1. Самий гірший і самий найнесамостійніший депутатський корпус останнього скликання. Довго людям ще буде ікатися те депутатство. За що тільки людям така кара? Жах!

    ВідповістиВидалити