середа, 26 лютого 2014 р.

Лєнін маст дай

На карті ленінопаду з'явилась Варва :)
На подію демонтажу Леніна, зійшлися та з'їхалися з ближніх і дальніх районів чимало люду 

В очах міліціантів, які, чомусь, дислокувалися на дальньому кордоні, радості ми не помітили. Припускаю, що переживали, щоб мешканці не передумали, щоб не прийшлося знову стерегти цього ідола.Є така забавна гра в підглядалки. А підглянути за підглядальниками - ну це ж святе :))) 
 7 коментарів:

 1. Всё! Теперь жители Варвы заживут долго и счастливо! Вот он виновник всех бед!

  ВідповістиВидалити
 2. Сила-силенна "щастя", тільки безтолковий "хахол" шукає когось винного і не цінить історії. В 30-х роках валяли церкви і придурки танцювали на колоколах та іконах, тепер валяють пам"ятники, і теж дика орда танцює, то де ж зміни? Тільки то було совіцьке, а зараз що??????

  ВідповістиВидалити
 3. Да справа не в ЛЕНІНУ. Справа в жителях Варви. В Варві пам"ятники ростуть як гриби, піде наш любимий МЕР на спокій, ще валять і валять.
  Коли ми зробимо дороги, забезпечимо дитячі садки всим необхідним, освітлим більше вулиць.
  А не будемо займатись пам"ятниками та іншим відмиванням коштів.

  ВідповістиВидалити
 4. Замените слова "немцы" на "русские", "рейх" на "Россия" и Гитлер на Путин и прочитайте.
  С этих слов Гитлера начиналась Вторая Мировая война:
  "Более десяти миллионов немцев живут в двух государствах, расположенных возле наших границ... Не может быть сомнений, что политическое отделение от рейха не должно привести к лишению их прав, точнее, основного права - на самоопределение. Для мировой державы нестерпимо сознавать, что братья по расе, поддерживающие ее, подвергаются жесточайшим преследованиям и мучениям за свое стремление быть вместе с нацией, разделить ее судьбу. В интересы германского рейха входит защита этих немцев, которые живут вдоль наших границ, но не могут самостоятельно отстоять свою политическую и духовную свободу"

  ВОТ ТАК.

  "Более десяти миллионов руских живут в двух государствах, расположенных возле наших границ... Не может быть сомнений, что политическое отделение от Росии не должно привести к лишению их прав, точнее, основного права - на самоопределение. Для мировой державы нестерпимо сознавать, что братья по расе, поддерживающие ее, подвергаются жесточайшим преследованиям и мучениям за свое стремление быть вместе с нацией, разделить ее судьбу. В интересы Росийской федерации входит защита этих руских, которые живут вдоль наших границ, но не могут самостоятельно отстоять свою политическую и духовную свободу"

  ВідповістиВидалити
 5. Всем читать
  http://lib.rus.ec/b/378703/read
  https://www.posobniki.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=30

  ВідповістиВидалити
 6. Чия идея была снести памятник Ленину? Старенченка,Рептюха,Павленка? Наверное они просто перегрелись на солнце в Тайланде. Пусть теперь сами стают на пьедестал,который стоит посмешищем посреди Варвы. Если из 200 опрошеных за снесение проголосовало 20,куда смотрит Саверська-Лихошва. Вы же историк.

  ВідповістиВидалити
 7. Яка вона в біса історик. Її колеги добре пам"ятають як дана особа була секретарем комуністичної партії, яка була ідейна, як захищала свою партію! Валько, ти збоченка, скільки ти вже партій поміняла? Все самореалізовуєшся, через таких перебіжчиків ми так і живем. А в Павленка, крім язика, всі інші органи працювать не вміють.

  ВідповістиВидалити