понеділок, 7 квітня 2014 р.

Запуск першої партії Срібного карася у р. Удай.

Як і було заплановано, відбулася очікувана подія - запуск риби в р. Удай.Нерест - запорука життя! З таким настроєм було запущено 60 кг ікряного срібного карася.
Із зібраних коштів, планувалося закупити 50 кг. карася, а на решту коропа та білого амура. Карась являється пріоритетнім, так як може, за сприятливих умов, нереститися 3 рази на сезон :). Почувши про наміри запускати рибу в річку, що багатьох, чомусь, дивує, власник розплідника відвантажив 60 кг. замість оплачених 50 кг. (900 грн.).Активну участь прийняли дітлахи, та, сподіваюся, перейняли добрий досвід від старшого покоління :)))Узагальнений висновок і прозорий звіт вийдуть окремою статтею.
Дякую всім за участь та увагу. Окрема подяка у сприянні, підтримці та фільмофіксації Басанку В.І.Інформація стосовно запуску малька у водойму "2-га дамба" та організацію заходів - уточнюються!
Сергій Тищенко.

2 коментарі:

 1. А де відео з другої дамби?
  Ми гроші здавали.!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Сергій Тищенко8 квітня 2014 р. о 23:45

   Інформація по другій дамбі готується. Наскільки мені відомо, буде викладена окремою статтею та виступом по Оріону. Оперативно її можна отримати у Сипка В.М.
   Особисто я, більше, володію інформацією по Удаю.

   Видалити