В продовження теми передвиборчої лихоманки
та надраннього забігу селищного голови варто з огляду на все це наголосити, що
лихоманка почалася хтось кудись побіг, але нікуди не поділася владна сліпота. І
та лихоманка її тільки підсилила як на мене. От Саверська забажала почути людей
і виявити причини всіляких негараздів та їх швиденько до виборів вирішити. Але
тут виникає логічне питання, а що вам заважає бачити та чути про ті проблеми до
виборів або відразу після попередніх?
Що заважає вам ті проблеми вивчати та
вирішувати, а не множити їх та поглиблювати? І який би різкий та понтовий забіг
не влаштувала Валентина Василівна очевидно він нічого не вирішить та й планів
щось вирішувати немає. Про це свідчить і як саме розпорядження, яке складалося
на коліні та не містить в переліку
як
окремих вулиць так і цілих мікрорайонів. Наприклад на Зарічці немає вул.
Київської; на Перекопівці немає ні вулиці Івана Кондратця, так немає і
Захисників України. Взагалі відсутня центральна частина Варви, так званий
Бриликів хутір, відсутній мікрорайон «Царське село», та й сусідній Аеродромний
і так далі. Сліпота, що переходить в дурість, оце найяскравіша демонстрація
цього забігу. А проблеми на поверхні, просто їх ігнорують, бо мешканці
дозволяють це. До влади ніяких претензій, але все ж на поверхні. От на вже
непотрібній Саверській вулиці Київській ось так обслуговують так званий
майданчик з контейнерами для побутових відходів
А ось так виглядає
вулиця не в якомусь хуторі Боханів де не мешкають люди взагалі, а так виглядає
вулиця в Мікрорайоні Нафтовик обабіч дитсадка «Джерельця», та й сам дитсадок
так гарно заріс, мабуть хащі створюють затишок.
От таке, то ж
гарних вам виборів та спагеттів на вухах.
31.07.2019
Павленко Дмитро
а може людям самим треба хоч трошки слiдкувати за порядком, кидати смтiття в контейнер, а не бiля. Все ж йдемо до гейропи))
ВідповістиВидалитиДецентралізація задля галочки
ВідповістиВидалитиОдин район – одна громада! Саме за таким принципом мали б формуватися об’єднані територіальні громади, щоб бути спроможними та привабливими для інвестицій.
Натомість, в Україні і зокрема на Чернігівщині настворювали громад із кількістю населення від 3 до 5 тисяч мешканців. Не дивно, що значна частина бюджетів таких ОТГ іде на утримання адмінапарату. Чи можна в такому випадку говорити про розвиток?
Громади по кілька тисяч мешканців – це не що інше як дерибан, – переконаний голова Борзнянської ОТГ Анатолій Койда. Про це він нещодавно навіть сказав особисто Прем’єр-міністру України й ідеологу децентралізації Володимиру Гройсману.
«Децентралізація практично пущена на самотік. У більшості випадків проводять її фактично для галочки, тому все це все дуже нагадує мені соціалістичні змагання. Звичайна статистика, як при СРСР, а фактично ми просто дуримо одне одного, – каже новообраний голова Борзнянської ОТГ Анатолій Койда. – Я в очі сказав про це прем’єру, коли нещодавно виступав на нараді: «Для чого ви створюєте громади по 3 тисячі чоловік? По 40 чоловік штату понабирають, зарплати по 40 тисяч гривень і ще й з бюджету просять грошей», – передає частину промови зі свого виступу Анатолій Миколайович. – Міністр фінансів сидів, Гройсман слухав, і всі погоджувались. Це – дерибан грошей! Для чого далеко ходити? Прибалтика і Польща ці часи пройшла, давайте рівнятись на них».
На переконання міського голови, для того, щоб можна було нормально функціонувати та планувати життя, громади повинні мати як мінімум по 20-30 тисяч мешканців.
«По селах вже і кадрів як таких немає. Хто туди прийде з інвестиціями? Ну для чого оце таке було робити? Це неправильно!, – обурюється Анатолій Койда. – Зрештою, ми все одно прийдемо до того, що громади будуть розширюватись до 20-ти і більше тисяч мешканців».
На зорі децентралізації, ще будучи керманичем 12-тисячного райцентру, Анатолій Койда виступав з ініціативою «Один район – одна громада». Щоправда, його пропозицію не підтримали в РДА та райраді, а відтак Борзнянський район порізали на дрібні громади. Деякі села вирішили приєднатися до сусіднього Ніжинського.
Борзнянська ОТГ – остання з новоутворених і найкрупніша в районі. Її населення – понад 15 тисяч мешканців, це – майже половина кількісного складу всього колишнього району.
До речі, Анатолій Койда – єдиний із кандидатів на голову ОТГ, який не надрукував і не роздав за час виборчої кампанії жодної листівки.
«Я не проводив агітаційної кампанії, оскільки вважаю, що міський голова, який йде на повторний термін, повинен агітувати не листівками чи газетами, а своєю роботою. Не вішати чергові обіцянки, а працювати, – говорить Анатолій Миколайович. – І якщо людям сподобалась твоя робота, то тебе оберуть знову».
На виборах, які відбулися 30-го червня, Анатолію Койді повірили 25% виборців, його найближчий суперник набрав 17%.
На відміну від тієї ж таки Височанської ОТГ з кількісним складом населення в 4600 чоловік, в Борзнянській ОТГ чиновницький апарат оптимізують. Міський голова каже, що космічних зарплат не буде.
«Деякі поробили так, що громади по 3 тисячі чоловік і зарплата 40 тисяч, а в мене було 12 тисяч в місті і зарплата 14 тисяч гривень. Повірте, цього цілком вистачає. Не можна відриватись від землі, це – людські гроші», – резюмує міський голова.
По номеру телефона о вас можно узнать чуть ли не всё! Вот как
ВідповістиВидалитиРазбираем на простом примере
Нам кажется, что мы давно научились защищать свои данные в интернете. Конечно, никто не выкладывает в публичный доступ информацию о кредитной карте или свой домашний адрес, пишет lifter.
При этом мы без размышлений раздаём направо и налево свой телефонный номер, порой совершенно незнакомым людям: таксистам, курьерам, продавцам из интернета, всяким мастерам…
Так вот, знайте: всякий человек, у которого есть ваш номер телефона, может запросто узнать о вас всё, что ему вздумается.
Давайте рассмотрим эту опасность поподробнее:
1. Мессенджеры.
Злоумышленнику достаточно сохранить ваш номер в телефонной книге и попробовать создать беседу в Viber, Telegram или WhatsApp. Нередко таким образом можно узнать имя и фамилию владельца номера и увидеть его фотографию.
По имени и фамилии можно быстро найти человека в Facebook. Да и по фото: достаточно скачать изображение и загрузить его в поиск по картинкам Google, и поисковик выдаст имя человека на фото, а заодно и ссылки на его аккаунты в соцсетях.
Чтобы защититься от этого, в мессенджерах следует изменить настройки конфиденциальности таким образом, чтобы люди, не входящие в список ваших контактов, не смогли видеть ваши фото, номер телефона и активность.
Не рекомендуется также указывать в профиле свою фамилию — можно ограничиться именем или ником, по которому вас знают близкие люди.
Если же вы всё-таки хотите показывать своё фото сторонним пользователям, позаботьтесь о том, чтобы оно было уникальным и не использовалось в других соцсетях. Так мошенники не смогут найти вас по нему через поисковик.
2. Facebook.
Найдя ваш профиль в Facebook, злоумышленник может извлечь из него дополнительные данные, прежде всего:
дату вашего рождения;
имена и фамилии вашего супруга/супруги и родственников;
их даты рождения.
Поэтому, во-первых, следует скрыть дату своего рождения, а ещё лучше указать её с несколькими ошибками. Ведь даже если её нельзя увидеть на вашей странице, в день рождения Facebook всё равно разошлёт всем вашим друзьям напоминание. А ведь среди множества малознакомых «друзей» вполне может скрываться мошенник.
Желательно также не указывать в Facebook все свои альтернативные имена (например, девичью фамилию). Ваши настоящие друзья смогут без этого обойтись, а злоумышленники будут раздосадованы.
3. Instagram.
К Facebook пользователи часто подключают свой Instagram-профиль. Перейти в него можно просто из описания вашего аккаунта.
Более того, Instagram-профиль пользователя для удобства обычно подписан так же, как и другие аккаунты в соцсетях. Поэтому поиск осуществляется простым копированием вашего имени из Facebook-адреса и вбиванием его в поисковую строку.
А из Instagram о человеке можно узнать очень много: с кем он общается, в каких условиях живёт, есть ли у него машина (иногда на фото можно даже рассмотреть номера), где он отдыхает и сколько у него детей.
Поэтому лучше всего закрыть Instagram от посторонних и отвязать его от Facebook и других соцсетей. Пусть у вас будет меньше подписчиков, но зато вы обеспечите свою безопасность.
Логин и пароль в каждой соцсети должны быть уникальными, чтобы взлом одной страницы не приводил к автоматическому взлому всех остальных.